• aldatılan erkeklere tavsiyeler

  .
  Sessiz kalın. Karşıdakini mahveder.
  3 ... clarissa
 • erkek kasiyerden utanmadan ped alan kız

  .
  bayan müşterinin ped aldığı yerde utanmadan çalışan erkek kasiyer.
  4 -1 ... clarissa
 • biometrik fotoğraf

  .
  Zanlı gibi duruyor benim suratım.
  3 ... clarissa
 • anın görüntüsü

  .
  Bilirsiniz yollar aşılmak içindir.
  anın görüntüsü
  12 -1 ... clarissa
 • uludağ sözlük yazarlarından kitap tavsiyeleri

  .
  gabriel garcia 'dan kırmızı pazartesi. kısa görünür ama bir solukta değil iki solukta okunabilir çünkü kısa olduğu kadar da öz.
  2 ... clarissa
 • karşılıksız sevebilmek

  .
  karşılıksız sevebilmek
  4 ... clarissa
 • kitap okumanın fazla abartılması

  .
  Kitap okumak da bir tecrübe ister diye düşünüyorum. Her türden biraz biraz okursun. Ve daha sonra hoşlandığın türleri keşfedersin, onlara yönelirsin. Bence okuyan her insanın yolu saçma kitaplardan geçmiştir. Yine de kitap okumanın iyisi kötüsü yoktur; okuma alışkanlığı kazandırdığı sürece. Ve okumak fazlaca abartılabilir. Abartılan şey kitap okumak olsun yahu.
  5 ... perinin2
 • vikings

  .
  Baştan beri diziyi sevmemin ve izlememin sebebi pagan ayinleri aslında. Ekstra olarak tanrılar, kehanetler, doğaüstü olaylar, insanlardaki şiddet açlığı gibi konuların da işlenmesi. Bu tarz dizi önerileri olan varsa da alırım bir dal.
  2 ... perinin2
 • kitap alıntıları

  .
  Gerçekteki kadının kıvrak zekası, insanı etkisi altına alan cazibesi ötekinde yoktur. Gerçekteki kadın, tanıdığım hiç kimseye benzemiyordu...

  "O..." kvothe başını öylesine eğmişti ki kucağındaki elleriyle konuşur gibiydi. "Ben ne yapıyorum?" Dedi usulca, ağzı külle doluymuşçasına. "Bunun ne faydası var? Ben onun en ufak bir parçasını bile anlayamamışken onu sana nasıl tarif edebilirim?"
  3 -1 ... perinin2
 • akran zorbalığına sessiz kalmak

  .
  Sadece lisede değil öncesinde de çok sık rastlanan bir durumdur akran zorbalığı. Çocukların birbirlerine karşı bu kadar acımasız olduklarını gördükçe dehşete kapılıyor insan. Ve Bu çocukların zorbalığına göz yuman anne babalar, öğretmenler, müdürler ne kadar tehlikeli insanlar yetiştirdiklerinin farkında değiller.
  4 -1 ... perinin2
 • öğretmen dövmek

  .
  Bazen bu benzetmeleri o kadar alakasız buluyorum ki. Öğretmen ile öğrenci arasındaki ilişkiyi devletle vatandaş arasındaki ilişkiye benzetmek saçmalık. Ayrıca genel olarak öğretmen olan insana saygı duymuyorsanız bile öğretmenlik vasfına saygı duymalısınız. Benim fikrim bu yönde.
  3 -2 ... perinin2
 • psikoloğa gitmek

  .
  Her aklı başında olan veya olmayan insanın yapması gereken eylem.
  4 ... perinin2
 • plasebo etkisi

  .
  Plasebo etkisi; kişinin aldığı ilaç (ilaç yerine verilen etkisiz ilaç) hakkında kendini iyileştireceği yönündeki düşüncesi, bu inancına paralel olarak fiziksel veya psikolojik iyileşmesidir. Bir bakıma, bireyin kendini iyileşeceğine inandırmasıdır.

  Neuroscience Journal’da yayınlanan bir çalışmada, bir grup psikolog ve nörolog son 6 ay içinde ayrılık yaşamış 40 kişiye ayrıldıkları kişinin fotoğrafını gösterdiler. Ayrılıkla ilgili duygularının canlanması sağlanan deneklerin kollarına yüksek sıcaklıkta bir uyarıcı verildi. Bu deneyimden sonra onlara tıbbi bir etkisi olmayan, basit tuzlu solüsyon içeren bir burun spreyi verildi ve psikologlar grubun yarısına spreyin MR çekimine yardımcı olacağını, diğer yarısına ise fiziksel ve duygusal acıları hafifleteceğini söylediler. Daha sonra resimlere bakma ve ayrılıkla ilgili olumsuz duygularını hatırlama görevini tekrarlarken kollarına keskin bir acı uygulandı.

  ilacı alan kişiler ayrılık hakkında daha iyi hissetmişler ve kollarına uygulanan sıcak uyarıcıdan daha az rahatsız oldukları saptanmış.
  4 -1 ... night silence
 • çay şehvet uyandırır

  .
  adam haklı.
  rizeliler ülkeyi fena mikiyor.
  demek sebebi çaymış.
  (bkz: çay yasaklansın)
  5 ... sb has left the building
 • çay şehvet uyandırır

  .
  Ben sizi çok dingin sanıyordum meğerse çok ding*lmişsiniz.
  1 ... mitelf
 • çay şehvet uyandırır

  .
  bir twitter kullanıcısının da dediği gibi sevişsende kurtulsak ya cidden.
  8 -1 ... mestan ne demek
 • nazım hikmet

  .
  "seni düşünmek güzel şey
  seni düşünmek ümitli şey
  fakat artık ümit yetmiyor bana
  ben artık şarkı dinlemek değil
  şarkı söylemek istiyorum. ”
  2 -1 ... dusu ne biliyorum
 • otobüste kulaklıkla kitap okuyan tip

  .
  klasik ya da enstrümantal tarzda müzikler dinliyor olma ihtimali yüksek olan tip.

  elleşmeyin.
  3 ... miss sand w
 • bir erkek neden aldatır

  .
  Bazi yazarlar ilgisizlik yuzunden demis. Ilgi gostermeyince es, erkek de ilgi gordugu baska alternatiflerine gider demis.
  Hani ilgi manyagi kadindi arkadaslar? Surekli ilgi hep ilgi? Demek ki ilgi gorme istegini cinsiyet ozelliginden cikartip kisisellestirmeniz gerekiyormus degil mi? Pekala erkek kismi da boyle olabiliyor.

  Aldatmasinin tek sebebi karakter yoksunlugudur. Kadin erkek fark etmiyor.
  7 ... miss sand w
 • saçlarını kısacık kestiren kadın

  .
  daha önce bir başlıkta söylemiştim bakın yine söylüyorum. ramazan da geliyor. bir takım arkadaşları tarafından teravihe, halı saha maçına davet edilecek kızdır. bunları yapmasalar bile kendisini ararken etrafına o oğlan çocuğu nerede şeklinde sorular soracaklar.

  yoo bana değil bir arkadaşıma olmuştu.
  bu entryi de kuzenim yazmış. hay aksi.
  2 -3 ... miss sand w